9 didžiausios telefonų tendencijos 2019 m.

Tendencijos

Paskutiniai 2018 m. mėnesiai atnešė naujus pokyčius, kurie dar labiau paryškino išmaniuosius telefonus. Naujos formos, „AI power ups“, nuostabios telefono kameros gudrybės… 2019 m. taps telefono atgaivinimu, tikru Renesansu, net jei „Apple“ kompanija ir nedalyvaus. Pažvelkite, ko galima tikėtis 2019 m.

Sulankstomi telefonai

Naujas lankstymo formos veiksnys galbūt yra didžiausia tendencija 2019 m. Tai bus tikra invazija. „Google“ net dėl to lažinasi, kad kiekvienas pagrindinis „Android“ telefonų gamintojas primygtinai to reikalaus.

„Samsung“ pristatys savo „Galaxy Fold“ mobiliajame pasaulio kongrese. „Huawei“ pristato savo naują modelį, kuris išsilanksto maždaug iki 8 colių. Nežinomas prekės ženklas Royole taip pat jau rinkoje. LG tariamai pristatys sulankstomą MWC. Taip pat ir Kinijos telefono lyderis Oppo nemiegos. Pranešama, kad ir „Motorola“ dirba su lanksčiu „Razr“, ir „Apple“ taip pat dirba su sulankstoma platforma, tačiau ar šiais metais spės pristatyti, nežinia.

Punch-hole priekinės kameros

„Samsung“ jau išleido „A8S“, kuriame yra „Infinity-O“ ekranas. Kitas jo pavyzdys – S10 serija – turės tą patį ekraną, nors ir su mažesniu kameros skersmeniu. Tuo tarpu Huawei jau pristatė savo „Nova 4“ telefoną.

Pirštų atspaudai ekrane

Visi nauji telefonai su ištraukiamaisiais ekranais, perforuotomis kameromis ir dviem ekranais turės ekrano pirštų atspaudų ID. Nors „Vivo Nex S“ jau buvo toks mechanizmas, tačiau jis nepakankamai patikimai veikė. Tai visiškai pasikeitė „OnePlus 6T“, „Oppo Find X“, „Nubia X“ ir likusiuose telefonuose su jutikliniu ID. Dabar naujesni telefonai greitai ir tiksliai atpažįsta Jūsų pirštų atspaudus. Pasak gandų, „Samsung“ dabar turi naują ultragarso jutiklį, kuris bus dar greitesnis ir saugesnis, naudojant garsą, o ne fotografijos jutiklį, kad sukurtumėte savo 3D pirštų atspaudų kortelę. Matyt, niekas negavo iš „Apple“ priminimo, kad veido identifikavimas yra saugesnis nei pirštų atspaudų atpažinimas. Galbūt todėl, kad tai yra nenaudingas reikalavimas.

Slankiojantis liečiamas ekranas

Kiti gamintojai remiasi slankikliu, kad gautų visiškai švarų priekinį ekraną. „Oppo“ – didžiausias Kinijos telefono pardavėjas – su mechanizuotu „Oppo Find X“. Honor „Magic 2“ yra dar vienas slankiklis, rankų darbo, kaip ir „Xiaomi Mi Mix 3“, su judančiu slankiojančiu judesiu, kuris jaučiamas jau nuo 1990-ųjų (ir taip pat gerai).

Dvigubi ekranai

Tai dar vienas rinkos žaidėjų rinkinys, kuris neturi nei perforavimo angų, nei slankiklių. Vietoj to jie naudoja dvigubus ekranus, kad būtų išvengta galimų mechaninių problemų, tuo pačiu užtikrinant visiškai švarų priekinį ekraną. „Nubia X“ pradėjo šią tendenciją – telefonas kainavo apie 424 eurus. Su 6,26 colių IPS priekine kamera ir galine 5.1 AMOLED kamera, leidžiančia fotografuoti selfį su pagrindine aukštos kokybės kamera ir blykste. Kitas dvigubo ekrano telefono gamintojas, priklausantis tai pačiai kompanijai, kuriai priklauso „Oppo“, yra „Vivo“ ir jos „Nex 2“ telefonas.