Huawei P30 Pro išmanusis telefonas

Prekių ženklai

Huawei gali būti ne tas vardas, kurį dažnai galima išgirsti JAV, tačiau tai nesustabdė bendrovės augimo visoje Azijoje ir Europoje. P30 Pro – tai puikus pavyzdys, apie ką eina kalba. P30 Pro – tai gražus telefonas – flagmanas, turintis vieną iš geriausių mobiliųjų fotoaparatų rinkoje ir kainuojantis 899 svarų sterlingų arba 1,200 JAV dolerių. Mes nesuteikiame jam reitingo, nes Huawei įrenginiai yra uždrausti JAV, bet mes praleidome pakankamai daug laiko nagrinėdami, ką praranda JAV mobiliųjų įrenginių naudotojai.

Funkcijos ir ekranas.

P30 Pro atrodo šiek tiek panašus į Mate 20 Pro. Pasižymi puikia žaidimų kokybe, veido atpažinimo funkcija. Tačiau veikia tik 2D, o ne 3D, kaip Mate 20 Pro. Yra pirštų atspaudų jutiklis, tačiau jis yra žemiau ir mažiau patogioje padėtyje, ne ekrano viduryje.

Telefono 6,47 colio ekranas nėra toks ryškus kaip Mate 20 Pro 3,120–1404 skydelis. Huawei sako, kad P serijos auditorijai labiau rūpi telefono kūrybiškumo galimybės. Ir tie, kurie tikrai nori pamatyti savo kokybiškas nuotraukas, gali juos matyti pagal spalvą reguliuojamą monitorių. Nors tai gali būti tiesa, telefonas yra pakankamai brangus, kad galėtumėte visais atžvilgiais tikėtis aukščiausio lygio komponentų.

Palyginus su Mate 20 Pro, P30 Pro spalvų tvarkymas yra šiek tiek mažiau subtilus, o odos atspalviai atrodo šiek tiek turtingesni. Tačiau Mate 20 Pro vaizduose detalės ir tekstūra yra yra labiau išdėstytos.

Huawei P30 Pro

Našumas ir programinė įranga.

P30 Pro aprūpintas Kirin 980 procesoriumi, turi 8GB RAM ir 128GB, 256GB arba 512GB atmintį. Patikėkite, našumas yra fantastiškas. 

Peržiūrėkite, kaip mes testuojame telefonus.

Akumuliatoriaus tarnavimo laikas taip pat yra puikus. Jo talpa didžiulė – 4200 mAh, todėl laisvai galėsite jo naudotis visą dieną, ir, jei tai darysite taupiai, dar ir visą naktį ir kitą rytą. Telefonas taip pat pasižymi „back-to-back“ įkrovimo galimybe, kuri buvo įdiegta Mate 20 Pro, kad galėtumėte pakrauti, pavyzdžiui, savo draugo telefoną.  

Telefonas veikia Android 9.0 Pie su Huawei EMUI 9.1. Modelis siūlomas  su tokiomis programomis, kaip „Mirror“, „Tips“, „Facebook“. Kai kurias iš jų galbūt norėsite pašalinti.

Huawei taip pat turi savo taikomųjų programų rinkinį, tačiau jei esate vietoje, kur nėra prieigos prie Google, greičiausiai jais nesinaudosite. 

Fotoaparato kameros. 

Pagrindinis P30 Pro privalumas – tai keturių objektyvų fotoaparato kamera, įskaitant 40MP f / 1.6 plataus kampo objektyvą, 20MP f / 2,2 ekstensyvų objektyvą ir 8MP f / 3.4 teleobjektyvą. Huawei aktyviai reklamuoja šią kamerą rinkoje (nors ne visada su savo įranga). Tam yra svarbi priežastis: objektyvo „periskopo“ įvedimas, Huawei teigimu, leidžia beveik be iškreipimų padidinti vaizdą 10 kartų, o maksimaliai net iki 50 kartų. Taip pat yra „Time of Flight“ („ToF“) jutiklis, kuris padeda pridėti vaizdui gylį. 

Palyginus kitų išmaniųjų telefonų kamerų standartinius priartinimus (iki 10 kartų iPhone XS Max ir Huawei Mate 20 Pro), P30 Pro užfiksavo detales tikrai įspūdingai. Nuo pastatų plytų, esančių už Londono Tauerio tilto, iki palto, kabančio kitoje pusėje Londono biure, tekstūros. P30 Pro tikrai yra pranašesnis už konkurentus. Tačiau, kai viršysite 10 kartų priartinimo režimą, fotoaparato valdymas tampa truputį sunkesnis, o kai artėja prie 50x – tampa dar sunkesnis. Bet objekto išlaikymas rėmelyje lieka tas pats. Maksimalus priartinimas – tikrai įdomi funkcija, kuria malonu naudotis. 

Visiškai tamsioje patalpoje, kurioje kiti išmanieji telefonai negalėjo užfiksuoti nieko, paskutiniai Huawei fotoaparato nustatymai beveik pavertė naktį į dieną. Be to, nors kiti įrenginiai galėjo pasiekti panašius rezultatus, naudodami naktinio režimo nustatymą (kokybiškiausias yra Google Pixel naktinis vaizdas), P30 Pro šią funkciją valdė automatiškai. Nereikėjo perjunginėti nustatymus ar net jungti Huawei AI režimą; tiesiog pakako nukreipti kamerą ir fotografuoti. O naktinė fotografija – tai  visiškai naujas standartas. 

Naudojant kasdien, pasirodė, kad P30 Pro šiek tiek svyruoja. Bent jau naujiems naudotojams. Be jokių posūkių, nuotraukos atrodė pernelyg baltos, o dirbtinio intelekto įtraukimas (dažniausiai) paprastai blokavo mėlyną dangų ir slopino subtilius kontrastus. Nufotografavęs vieną iš savo kolegų, pastebėjau, kad esant įjungtam AI režimui, jo veidas atrodė paraudęs, o glotnūs plaukai atrodė netvarkingai. Palyginus su iPhone XS Max, kuris yra mano asmeninis papildymas norint gauti natūralias nuotraukas, P30 Pro nesusitvarkė su spalvomis taip, kaip norėtųsi. Galbūt dėl RYYB (raudonos, geltonos, mėlynos) spalvos jutiklio, naudojamo vietoj standartinio RGB. 

Kalbant apie vaizdo įrašus: P30 Pro gali įrašyti iki 4K filmuotos medžiagos ir turi keletą filtrų, pavyzdžiui, „AI Color“, „Background Blur“ (tam tikras judančio bokšto efektas) ir „Vintage“. Įdomiausias bruožas yra dvigubo vaizdo režimas, kuris vienu metu užfiksuoja platesnį kampą ir objekto vaizdą. Nors dar to netestavome, Huawei kompanija sako, kad ši funkcija bus išleista būsimajame atnaujinime – tai yra kažkas, į ką tikrai norėsis atkreipti ypatingą dėmesį. 

Huawei P30 Pro

Išvados. 

P30 Pro yra labai geros kokybės telefonas, turintys ypatingą kamerą. Po minimalių Apple ir Samsung atnaujinimų, malonu matyti, kad Huawei kompanija fotografijos srityje ėmėsi drąsių žingsnių.