Išmaniojo telefono modelio pasirinkimas

Patarimai

Pasirinkite tiekėją

Dauguma operatorių siūlo skirtingas telefono ryšio parinktis skirtingose operacinėse sistemose (prisiminkite, kad nė viena operacinė sistema nėra susijusi su konkrečiu operatoriumi). Stambūs operatoriai dažniausiai subsidijuoja telefonus, arba siūlo įvairias mokėjimo schemas ir sutarčių derinius, kad sumažintų pradines išmaniųjų telefonų išlaidas.

  • Kai kurie operatoriai, leidžia nutraukti sutartį, ir mokėti už telefoną dalimis kiekvieną mėnesį. Bet anksčiau nutraukus paslaugą, Jums reikės iš karto apmokėti likusias telefono išlaidas.

  • Nepririšti telefonai yra telefonai, kurie įsigyti už operatoriaus ribų ir todėl jie nėra susiję su telefono paslaugų sutartimi. Jie yra brangesni, tačiau jie suteikia Jums daug daugiau lankstumo, jei kada nors norėsite pakeisti telefono operatorių.

  • Jei perkate nepririštą telefoną, patikrinkite, ar jo modelis yra suderinamas su Jūsų konkrečiu operatoriaus tinklu. Dauguma operatorių turi tinklalapį, kuriame galite patikrinti suderinamumą su telefono modelio identifikavimo informacija.

Pasirinkite jums tinkantį telefono paslaugų ir duomenų planą

Telefono operatoriai paprastai siūlo platų išankstinio mokėjimo mėnesinių tarifų planų spektrą telefoninių minučių, tekstų ir duomenų ryšio tinkle.

  • Jūs galite sumažinti savo mėnesines išlaidas, atsisakydami duomenų plano, bet tai reiškia, kad negalėsite pasiekti interneto iš savo telefono, nebent tik pasinaudodami „Wi-Fi“.

Pasirinkite ekrano dydį.

Ekrano dydis matuojamas įstrižai į kampą.  Galiausiai ekrano dydis yra pirmenybė renkant išmanųjį telefoną. Su mažesne įstrižaine telefonas lengviau telpa Jūsų kišenėje, ir dažniausiai būna pigesnis. Jei planuojate žiūrėti daug vaizdo įrašų, pageidautina, kad įstrižainė būtų didesnė.

  • „iPhone“ siūlo „SE“ serijas kompaktiškiems telefonams ir „Plus“ serijas, itin dideliam ekranui.

  • „Android“ telefonai yra įvairių dydžių: yra mažesni biudžetiniai modeliai, pvz., „Moto G“ arba „Galaxy S Mini“, aukštesnės klasės modeliai, tokie kaip „Galaxy S“ arba „HTC One“ serija, ir negabaritiniai modeliai, tokie kaip „Galaxy Note“ arba „Nexus 6P“.

  • „Nokia“ siūlo „Windows“ telefonų modelius nuo 4-6 colių ekranų.

Nuspręskite… Kuo naujesnis telefono modelis turi būti.

Naujesni telefonai paprastai yra greitesni ir galingesni nei jų ankstesnės versijos, bet ir kainuoja daugiau. Į ypač senesnius telefonų modelius bus sunkiau paleisti šiuolaikines programas.  

  • Dėl riboto biudžeto geras kompromisas – laukti, kol bus sukurtas naujas išmaniojo telefono modelis, o tada norimas jau esamas bus siūlomas su patrauklia nuolaida. Esant naujo telefono modelio premjerai, susidomėjimas senesniais modeliais iš karto sumažėja, ir tai reiškia, kad kaina dažnai keisis.

  • Nepriklausomai nuo Jūsų pasirinkimo, supraskite, kad technologija labai greitai juda ir kad toliau bus rodomi naujesni ir galingesni telefono modeliai. Galiausiai kiekvienas išmanusis telefonas atrodys anksčiau ar vėliau jau pasenęs…

 

APPLE MOBILUS TELEFONAI PIGU