Kaip gauti iOS 12

Patarimai

iOS 12 nuo „Apple“ laukimas  baigėsi. Gausite „iOS“ įrenginio „pop-up“ įspėjimą arba galėsite pasinaudoti funkcija „Nustatymai“. Čia viskas, ką reikia žinoti. 

Atsižvelgiant į tai, kad naujasis „iPhone“ kainuos Jums apie 1000 JAV dolerių, galbūt tiesiog norėsite atsisiųsti naujausią „iOS“ versiją ir taip atgaivinti savo turimą telefoną. Tai galite padaryti jau šiandien. 

Viena iš naujausių funkcijų „Screen Time“, sukurta taip, kad galėtų padėti Jums kontroliuoti savo priklausomybe „iPhone“. „Apple“ atrodo nelogiška bandyti sumažinti naudojimą telefonu. „Screen Time“ suteiks „Apple“ prieigą prie daugelio naujų naudotojų duomenų, parodys, kiek laiko naudotojas praleidžiate prie programėlių ir leis nustatyti ribotą naudojimo laiką. 

iOS 12 operacinė sistema

Norėtumėte atnaujinti? Štai kaip parsisiųsti iOS 12

Bendras leidimas

„Apple“ jau keletą metų išleidžia savo pagrindinius „iOS“ leidimus, naudodama bevielius atnaujinimus ir pašalindama trūkumus. Tikrai gera idėja yra kurti atsargines duomenų kopijas. Atlikti tai galima telefone arba kompiuteryje. Išeinant iOS 12, gausite įspėjimą apie „iOS“ pagrindiniame ekrane. Arba įeikite į „Nustatymai“> „Pagrindiniai“> „Programinės įrangos atnaujinimas“. Taip atliksite atnaujinimą rankiniu būdu. Pasirinkite „Atsisiųsti ir įdiegti“. Reikės įvesti kodą, jei jį turite, sutikti su „Apple“ sąlygomis ir tada … laukti. Ekrane pamatysite atnaujinimą, o tai reiškia, kad „Apple“ įtraukė Jus į atsisiuntimo eilę.  

Kai tik prasidės atsisiuntimas, viršuje matysite laiko įvertinimo skydelį; atsisiuntimo laikas priklauso nuo to, kiek žmonių šiuo metu bando atnaujinti savo sistemą. Po to telefoną reikės perkrauti, o tai taip pat gali užtrukti kelias minutes. 

Jei „iOS“ įrenginyje nėra pakankamai vietos, gausite pranešimą, kuriame prašoma laikinai pašalinti savarankiškai pasirinktas programas. Paspauskite „Tęsti“ ir programos bus atkurtos, kai diegimas bus baigtas. Jei turite pasitikėjimo problemų, prieš sugrįždami į atnaujinimą, spustelėkite „Atšaukti“ ir pašalinkite programas rankiniu būdu. 

Įdiegti „iOS 12“ galite kol miegate, su sąlyga, kad Jūsų įrenginys bus įjungtas, pasinaudoję funkcija „Įdiegti šį vakarą“. Jei turite senesnį „iPhone“, galbūt norėsite išbandyti techninės įrangos atnaujinimą; „iOS 12“ suderinamas su „iPhone 5s“, naujesniais „iPad mini 2“ ir naujesniais „iPod touch“. 

Tapkite „Apple“ kūrėju 

Žinoma, „iOS 12“ nėra „iOS“ kūrimo kelio pabaiga. Jei tikitės įsigyti ankstesnes „Apple“ programinės įrangos versijas, pavyzdžiui, beta versijas, turėtumėte prisijungti prie „Apple Developer“ programos. Programa skirta programų kūrėjams – fiziniams asmenims ir įmonėms. Jei norėtumėte gauti naujausią „iOS“ versiją, turėtumėte pateikti savo „Apple ID“, pagrindinę informaciją apie save ir su

Pagrindinė programinės įrangos kūrėjų užduotis yra išbandyti ją naudojant taikomąsias programas. Tik taip galima sužinoti ir pastebėti, kad kai kurios programos tampa nenaudojamos ir naudotojai praranda savo informaciją.  Prieš užsiregistruodami įsitikinkite, kad Jums tai yra patogu, arba įdiekite „dev versijas“ antrajame, o ne pirminiame „iOS“ įrenginyje. 

Vieša „Beta-versija“

Tuo tarpu, prieš išleidžiant galutinę „iOS“, siūloma vieša beta-versija, kuriai būdinga nedidelė rizika, tačiau ji yra ir gan stabili. 

Turėtumėte žinoti, kad kai kurios Jūsų esamos programos gali neveikti su OS, ir Jus galite prarasti duomenis, bet jei vis tiek norite išbandyti, už prisijungimą jokio mokesčio mokėti nereikės. 

Viešosios beta-versijos reikšmė yra rasti klaidas, kurias kūrėjai nepastebėjo, todėl, jei turite senesnį „iOS“ įrenginį, galite sau leisti atnaujinimą. Galbūt  tai bus su programinės įrangos klaidomis, tačiau tai yra įdomus projektas „iOS“ gerbėjams. 

Tai nebus pasiekiama iki kitų metų. O norint išbandyti, reikia užsisakyti „Apple Beta Software“ programą ir Jums bus pranešta, kai galėsite atsisiųsti naujausią „iOS“ versiją. Radę klaidas, pasinaudokite programėle „Feedback Assistant“ ir praneškite apie jas.