Kaip perkelti nuotraukas iš kompiuterio į mobilųjį telefoną?

Patarimai

Kompiuteryje laikote patinkančias, mėgstamas nuotraukas, kurias norėtumėte perkelti į telefoną? Štai kaip tai padaryti.

Galbūt Jūs jau naudojatės galimybe siųsti nuotraukas iš mobiliojo telefono į kompiuterį, o jei norite tai atlikti atvirkščiai? 

Tikriausiai kompiuteryje laikote nuotraukas, kurias galbūt  norėtumėte naudoti kaip telefono ekrano foną. Arba norėtumėte tiesiog nukopijuoti tam tikras asmenines nuotraukas iš savo kompiuterio į telefoną.

Jei naudojatės „IPhone“ operacine sistema, galite pritaikyti naudodami specialų aplanką; „Android“ – galite kopijuoti nuotraukas tiesiai į telefoną arba per SD kortelę naudodami „Windows Explorer“. Taip pat galite sinchronizuoti nuotraukas naudodami internetinį nuotraukų saugojimą, pvz., „Google“ nuotraukas, kurios taip pat veikia „iPad“ ir „Android“ planšetiniuose kompiuteriuose.

kompiuterio ir telefono sąryšis

Pažvelkime į galimybes.

Jei naudojatės „IPhone“ operacine sistema

Kopijuoti nuotraukas iš konkretaus kompiuterio aplanko į telefoną, jei naudojate „iPhone“, galima įjungus „iTunes“. Kiekvieną kartą, kai pradedate sinchronizuoti, nuotraukos iš šio aplanko keliauja į Jūsų telefoną. Peržiūrėti jas ir redaguoti galėsite naudodami programą „Nuotraukos“. 

   • Nukopijuokite nuotraukas.

Nukopijuokite nuotraukas, kurias norite sinchronizuoti ir matyti savo telefone, į naują aplanką. 

   • Prijunkite telefoną.

Atidarykite „iTunes“ ir prijunkite telefoną prie kompiuterio. Spustelėkite telefono piktogramą „ITunes“.

   • Sinchronizuokite nuotraukas.

Savo telefono skyrelyje „Nustatymai“ pasirinkite „Nuotraukos“. Ekrane „Nuotraukos“ pažymėkite langelį „Sinchronizuoti nuotraukas“. Vieta bus nukreipta į visą aplanką „Vaizdai“. Spustelėkite išskleidžiamąjį langą, pavadintą „Vaizdai“, ir pasirinkite „Pasirinkite aplanką“.

   • Raskite nuotraukas.

Naršykite „File Explorer“ arba „Windows Explorer“ lange ir spustelėkite aplanką, kuriame yra reikalingos nuotraukos, tada spustelėkite mygtuką „Pasirinkti aplanką“.

   • Pabaikite sinchronizavimą.

Kai būsite pasirengę sinchronizuoti, spustelėkite ekrano apačioje esantį mygtuką „Taikyti arba Sinchronizuoti“. Ir palaukite, kol bus baigtas sinchronizavimas.

   • Peržiūrėkite nuotraukas.

Įjunkite savo „iPhone“ telefone programėlę „Nuotraukos“. Jei šiuo metu įjungtas režimas „Albumai“, spustelėkite piktogramą, esančia langelyje „Nuotraukos“ apačioje. Perbraukite norimas  nuotraukas, turėtumėte jas matyti. 

   • Redaguokite savo nuotraukas.

Sinchronizuotų nuotraukų datos priklauso nuo datų, kada išsaugojote arba atsisiuntėte jas į kompiuterį, todėl gali tekti peržiūrėti visą nuotraukų biblioteką, kad pamatytumėte visas sinchronizuotas nuotraukas. Štai kodėl aš savo „iPhone“ sukūriau specialų albumą, kad galėčiau laikyti ir redaguoti sinchronizuotas nuotraukas.

Norėdami tai padaryti, spustelėkite piktogramą „Albumai“ ir spustelėkite viršutiniame kairiajame kampe esantį mygtuką „+“.Įveskite albumo pavadinimą ir paspauskite „Išsaugoti“. Dabar peržiūrėkite nuotraukas ir pažymėkite tas, kurias norite išsaugoti šiame albume. Paspauskite „Atlikta“. Atidarius naują albumą dabar galėsite pamatyti visas sinchronizuotas nuotraukas, nustatyti vieną iš jų kaip telefono foną.

Jei naudojatės „Android“ operacine sistema

Jei norite perkelti nuotraukas iš kompiuterio į bet kurį telefoną su „Android“ operacine sistema, pajunkite telefoną prie kompiuterio. Gali prireikti prijungti telefoną kaip laikmeną, kad „Windows“ galėtų pasiekti savo failus.

Norėdami tai padaryti, braukite ekraną žemyn nuo viršaus ir paspauskite USB ryšio parinktį. USB ryšio ekrane pasirinkite galimybę prisijungti kaip multimedijos įrenginys. Dar kartą nuvilkite žemyn. Dabar turėtumėte matyti, kad telefonas ir yra prijungtas kaip multimedijos įrenginys.

   • Raskite „Android“.

Atidarykite „File Explorer“ arba „Windows Explorer“ ir „Segue“, kad matytumėte visas esamas piktogramas savo kompiuteryje. Dukart spustelėkite „Android“ telefono piktogramą.

   • Raskite nuotraukas.

Peržiūrinėkite telefono aplankus, kol rasite aplanką „Nuotraukos“. Dabar atidarykite antrąjį „File Explorer“ arba „Windows Explorer“ langą ir pereikite prie aplanko, kuriame yra nuotraukos, kurias ir norite nukopijuoti į savo telefoną.

   • Perkelkite nuotraukas.

Pasirinkite nuotraukas, kurias norite perkelti. Nukopijuokite ir įklijuokite arba nuvilkite jas į savo telefono aplanką „Nuotraukos“.

   • Nustatyti fono paveikslėlį.

Grįžkite prie savo „Android“ telefono. Tarkime, kad norite nustatyti vieną iš nuotraukų kaip telefono naują foną. Spustelėkite bet kurią tuščią ekrano sritį, kol pamatysite ekrano fono piktogramą. Spustelėkite šią piktogramą. Fono nustatymo ekrane palieskite įrašą „Mano nuotraukos“ arba „Nuotraukos iš galerijos“. Braukite per nuotraukas. Turėtumėte matyti jų kopijas. Pažymėkite tą, kurį norite naudoti kaip ekrano foną, ir paspauskite parinktį „Nustatyti kaip fono paveikslėlį“. 

   • „Micro-SD“ naudojimas.

Jei jūsų telefone yra mikro SD kortelės lizdas, tai puiki galimybė perkelti nuotraukas iš kompiuterio į telefoną. Mikro SD kortelę prijunkite prie kompiuterio naudodami SD kortelės adapterį. „File Explorer“ arba „Windows Explorer“ pagalba nukopijuokite failus į SD kortelę.

   • Perkelkite nuotraukas į telefoną.

Išimkite SD kortelę ir įdėkite ją atgal į telefoną. Pasirinkite įrašą „Mano nuotraukos“ arba „Iš galerijos“. Bakstelėkite piktogramą „Hamburger“, kad pasiektumėte meniu „Atidaryti“. Pasirinkite įrašą „iš SD kortelės“. Dabar turėtumėte matyti nukopijuotas nuotraukas. Pažymėkite nuotrauką, kurią norėtumėte naudoti kaip telefono foną. 

Internetinės saugyklos naudojimas

Dabar galite perkelti nuotraukas iš savo kompiuterio į „iPhone“ arba „Android“ telefoną naudodami internetinę saugyklą. Kaip pavyzdį naudosiu „Google Photos“. Tačiau bet kokia kita svetainė, pasiekiama iš Jūsų kompiuterio ar mobiliojo telefono, turėtų taip pat atlikti šią užduotį. Tiesiog Jums reikia įkelti nuotraukas, kurias norite naudoti savo telefone, iš kompiuterio į „Google Photos“. 

Nuotraukų albumas

Užtenka tiesiog pridėti naujas nuotraukas į albumą. 

Atsiųskite nuotraukas

Atidarykite „Google Photos“ programą telefone ir pereikite prie albumo su įkeltomis nuotraukomis. Pasirinkite konkrečią nuotrauką. Galite atsiųsti ją į savo telefoną, kad galėtumėte naudoti kaip ekrano foną arba tiesiog pridėti ją prie kitų savo nuotraukų.