LG pirmasis 5G telefonas turi garų kamerą, kad būtų galima išvengti perkaitimo

Tendencijos

Kamera padengia telefono vidų, kad pagrindiniai komponentai būtų vėsūs. LG kitą mėnesį parodys savo 5G įrenginį pasauliniame „Mobile World Congress“ kongrese. 

Pirmasis LG 5G išmanusis telefonas debiutuos kitą mėnesį ir turės išskirtinumą: garų kamerą, kuri padės išvengti perkaitimo. Prietaise tradicinis šilumos vamzdis pakeistas į vandeniu maitinamą kamerą, kuri efektyviau nei oras sugeria šilumą. Kamera taip pat dengia didžiąją dalį telefono vidaus, kad pagrindiniai komponentai būtų vėsūs. Palyginti su LG V40 šilumos vamzdžiu, garų kamera yra apie 2,7 karto didesnė paviršiaus ploto atžvilgiu. 

LG 5G telefonas

Pranešime spaudai LG teigia pridėjusi garų kamerą, kad pagerintų telefono stabilumą. Tačiau nebuvo paminėta, kaip vėsinimo mechanizmas gali išspręsti galimą greitą 5G modemo perkaitimą, kai kalbama apie didelio turinio srautų transliavimą, pvz., filmo parsisiuntimą. 

Turėsime palaukti, kol pamatysime kaip viskas veikia – tai bus pademonstruota Mobile World Congress“ kongrese Barselonoje, Ispanijoje. Kitas klausimas – ar teko kažką aukoti, kad būtų įtraukta garų kamera. 

LG atskleidė kai kurias kitas pagrindines detales apie būsimą prietaisą, įskaitant tai, kad jame bus naujasis Qualcomm Snapdragon 855 procesorius, kuris gali pasiūlyti iki 45 proc. greitesnį procesoriaus našumą nei senesnis 845 lustas.

LG 5G išmanusis telefonas

LG taip pat gerai žino, kad 5G modemas gali pareikalauti daug galios. Taigi kompanija pasirūpino, kad telefonas turėtų didelę 4 000 mAh bateriją. Telefono prekybos pradžia planuota 2019 metų pusmetį.