Mobiliųjų telefonų ateitis

Istorija

Mobilieji telefonai per pastarąjį dešimtmetį taip sparčiai keitėsi, kad atrodo, jog galima įsivaizduoti beveik viską, kas jų laukia ateityje. Pasak Joneso, visų mūsų technologinių įrenginių konvergencija į vieną mobilųjį įrenginį ir toliau bus tobulinama. Jis tikisi, kad „didžioji dalis techninės ir programinės įrangos bus perkelta į „debesį“, o įrenginys bus sudarytas iš įvesties ir ekrano. “Lendino prognozuoja, kad išmanieji telefonai galutinai perims rinką.

„Tikiuosi, kad per kelerius ateinančius metus, paprastieji mobilieji telefonai visiškai išnyks. Mes negalime daugiau vadinti išmaniųjų telefonų „išmaniaisiais“, turime paprasčiausiai atsisakyti šio termino, kaip mes nustojome vartoti „spalvotos televizijos“ ir „hi-fi stereo“ terminus“, – sako jis. Grullon tiki, kad mobilieji telefonai ateityje bus labiau pritaikyti mūsų emociniams pojūčiams.

span style=“color: #000000; font-weight: 400;“>„Tikiu, kad ateityje mobilieji telefonai taps dar labiau natūralūs, sinchronizuojami su mūsų biologiniais refleksais ir procesais, tokiais kaip akių judėjimas, mąstymo procesai, kinestetiniai, kultūriniai prioritetai“, – sako jis. „Tai ne tik apie tai, kaip mes pakeisime mobilųjį telefoną“, sako Grullon. „Klausimas apie tai, kaip mobilusis telefonas pakeis mus?“