Samsung nukreipė dėmesį į vertikalius televizorius

Tendencijos

Portreto režimai, prasto kokybės vaizdo įrašai, daryti telefonu, greitai bus prieinami Samsung televizoriuje be juodų rėmelių. Tačiau pasiruoškite – tai nebus pigu.

Išmanieji telefonai išlieka labai populiarūs – tiek, kad pradėjo daryti įtaką ir televizorių dizainui. Nėra geresnio pavyzdžio nei naujoji Samsung televizorių linija, kurioje yra ir vertikalus ekranas. 

Kaip praneša Korea Herald, naujausia Samsung televizijos idėja skirta tūkstantmečio kartai, kuriai reikia tobulo televizoriaus, galinčio rodyti išmaniuoju telefonu filmuotus vaizdo įrašus portreto režimu. Ši televizorių linija vadinama „The Sero“ – išvertus iš korėjiečių kalbos, tai reiškia „vertikalus“.

Samsung vertikalus televizorius

Televizorius tinka ne tik šiems vaizdo įrašams. Samsung teigia, kad yra rinka, kurioje vartotojai nori išplėsti mobilųjį turinį į televizoriaus ekraną. Kitaip tariant, žmonės nori, kad namuose būtų milžiniška telefono ekrano versija, todėl jiems reikia ir vertikalaus televizoriaus ekrano. Nuo kito mėnesio Korėjoje galėsite įsigyti 43, 49 arba 55 colių Quantum Dot LED televizorių, kuris gali puikiai rodyti visą mobilųjį turinį. 

Įsivaizduokite, kad grįžtate namo, įsidedate telefoną į savo įkroviklį, o mobilaus telefono ekranas automatiškai pasirodo „The Sero“ televizoriuje – tai ypač aktualu jaunesniems žmonėms, kurie gyvena telefonuose. Laimei, Samsung nusprendė, kad „The Sero“ vis dėlto bus labiau tradicinis televizorius – tai reiškia, kad jis gali būti naudojamas televizijos laidoms ir filmams žiūrėti 16:9 formatu. 

Samsung vertikalus televizorius

Kitas „The Sero“ privalumas – 4.1 kanalo garsas ir 60 vatų garsiakalbis. Tai leidžia naudoti prietaisą kaip galingą muzikos grotuvą ir žiūrėti televizijos transliuojamas programas. 

 

Tačiau ši naujovė nėra pigi. „The Sero“ kaina sieks apie 16 000 JAV dolerių.