Sulenkiamas Samsung telefonas

Tendencijos

Samsung Mobile pakeitė savo Facebook profilio nuotrauką, kurioje pavaizduotas sulenktas Samsung logotipas – tai ne tokia jau subtili užuomina, kad Korėjos technologijų milžinas iš tiesų pristatys sulenkiamą telefoną. 

Samsung gerbėjai, pasiruoškite sulenkiamam Samsung telefonui.

Samsung Mobile pakeitė savo Facebook profilio nuotrauką, kurioje pavaizduotas sulenktas Samsung logotipas – tai ne tokia jau subtili užuomina, kad Korėjos technologijų milžinas metinėje konferencijoje, kuri vyks lapkričio 7 – 8 dienomis  San Franciske, iš tiesų pristatys ilgai lauktą sulenkiamą telefoną. 

Tai neturėtų būti šokiruojanti naujiena. Rugsėjo mėn. interviu su CNBC Samsung Mobile generalinis direktorius DJ Koh sakė, kad Pietų Korėjos technologijų gigantas šiemet planuoja pristatyti išmanųjį telefoną sulenkiamu ekranu. „Jau atėjo laikas“, tuo metu sakė Koh, pridurdamas, kad „sudėtingas“ vystymo procesas jau „beveik baigtas“.

Tikimybė, kad pasirodys sulenkiamas Samsung telefonas, išties didelė, ypač atsižvelgiant į Koh komentarus. Neseniai atliktoje PCMag apklausoje 44 proc. iš 2500 apklaustų žmonių teigė, kad norėtų, jog Samsung pristatytų savo sulankstomą telefoną 4X Fun renginyje, spalio 11 d., Malaizijoje. Tačiau pristatymas neįvyko, nors PCMag vyriausiasis mobiliųjų technologijų analitikas Sascha Segan tai ir prognozavo. Vietoj to Samsung pristatė keturių kamerų Galaxy A9.

Samsung perlenkiamas telefonas

Dabar tie, kurie laukia sulankstomo Samsung, atkreipė dėmesį į lapkričio 7 d. 

„Laukiama, kad netrukus bus pristatyti pažangiausi sulankstomi išmanieji telefonai“, teigė Segan prieš Malaizijos konferenciją. 

Kalbant apie kitas funkcijas, sklinda gandas, kad telefonas savo funkcionalumu ir daugiafunkcinėmis galimybėmis neatsiliks nuo planšetinio kompiuterio.

 

Praėjusią savaitę mažai kam žinoma kompanija Royole Corporation įveikė Samsung pristatydama pirmąjį pasaulyje išmanųjį telefoną sulenkiamu ekranu. FlexPai funkcija leidžia sulenkti ekraną tarsi piniginę. 

Samsung perlenkiamas telefonas