Visible R2

Prekių ženklai

Praėjo jau beveik metai, kai Verizon paskelbė apie savo visiškai naują skaitmeninę atšaką „Visible“. Operatorius pasiūlė nebrangius neribotus skambučius, tekstinius pranešimus ir naršymą 5 Mbit / s greičiu vos už 40 JAV dolerių per mėnesį. Nors Visible iš pradžių buvo sukurta specialiai iPhone, praėjusių metų pabaigoje su ja pradėta leisti ir Android telefonus. Šiemet operatorius išleido savo pirmąjį išskirtinį išmanųjį telefoną Visible R2 iš ZTE už 99,99 JAV dolerių. Tai stebėtinai patrauklus pasiūlymas už nedidelę kainą. 

Visible R2 yra pirmasis išskirtinis telefonas, skirtas tiems, kurie norėtų išbandyti Visible paslaugą „Swap“, arba tiems, kurie tiesiog ieško nebrangaus telefono.

Jei nesate tikri, ar Jūsų telefonas yra suderinamas su Visible, galite tai lengvai patikrinti svetainėje, įvesdami telefono IMEI numerį.

Dizainas ir ekranas.

Priekyje R2 atrodo kaip ir bet kuris kitas mobilusis telefonas. Jame dominuoja 5,45 colių ekranas (taip pat gali būti nuo 5,78 iki 2,72 iki 0,31 colio (HWD)) su stambiu rėmeliu. Svoris – 4,90 uncijos. Iki šiol viskas pažįstama, ar ne? Bet apverstus R2 galima rasti keletą malonių staigmenų. 

Galinėje telefono dalyje korpusas yra šviesiai pilkos spalvos, pagamintas iš polikarbonato, nors ir atrodo kaip aliumininis. Pasižymi unikalia tekstūra ir suteikia telefonui puikų sukibimą. Nors iš pradžių ir buvome susirūpinę, kad telefonas gali lengvai įstrigti kišenėse ar išsipurvinti, bet iki šiol to neatsitiko. Galinėje telefono dalyje rasite vertikalią kamerą ir pirštų atspaudų jutiklį. Tai panašu į pirštų atspaudų jutiklio išdėstymą Google Pixel 3. Tiesiai po juo yra matomas logotipas Visible. Pačioje apačioje yra nedidelis garsiakalbis.

Telefono viršuje yra ausinių lizdas. Kairėje pusėje yra hibridinis SIM / micro SD kortelės lizdas, o maitinimo mygtukas ir garsiakalbis – dešinėje. USB-C įkrovimo prievadas taip pat telefono apačioje. Taigi, viską galima lengvai pasiekti.    

R2 turi 5,45 colių IPS LCD ekraną su 16: 9 formato ir 1440 iki 720 skiriamosios gebos. Pikselių tankis atsiranda 295 ppi. Tai pastebimai geriau, palyginus su Alcatel 1X (203ppi) kaina ir netgi pranoksta brangesnį Moto E5 Play (282 ppi). 

Mūsų laboratoriniuose tyrimuose maksimalus ryškumas pasiekė 409 nid., tai daugiau nei pakankamai, kad galima būtų naudoti esant tiesioginiams saulės spinduliams. Spalvų tikslumas taip pat geras, tik žalios spalvos yra šiek tiek neprisotintos. Idealiai tinka kasdieniam naudojimui. 

Visible R2

Skambinimo funkcija, tinklas ir garso kokybė.

Išskirtinis R2 modelis yra užblokuotas operatoriumi ir suderinamas tik su LTE 2/4/5/13 juostomis. Dėl riboto dažnių diapazono jis negali būti naudojamas su kitais operatoriais, net jei ir buvo atblokuotas. Manau, tai minusas…

Kadangi Visible naudoja Verizon platų LTE tinklą, telefonas gauna didelį duomenų aprėptį visoje JAV. Tai reiškia, kad Visible duomenų greitis ribojamas iki 5 Mbps aukštyn ir žemyn. Per mūsų atliktus tinklo kokybės testus Manheteno centre, kiekvienas bandymas nuosekliai atitiko arba viršijo 5Mbps. 5 Mbit / s greičiu neturėsite problemų, susijusių su įprastomis užduotimis, pavyzdžiui, vaizdo transliacija ar naršymu socialiniuose tinkluose. 

Telefonas pasižymi puikia skambinimo kokybė. Mūsų bandomieji skambučiai buvo aiškūs ir suprantami su 82 dB ausine ir stipriu triukšmo slopinimu. Per tris bandomuosius skambučius triukšmingoje Manheteno gatvėje mes nepajutome jokio diskomforto. Nors R2 turi tik vieną garsiakalbį, esantį galinėje telefono dalyje, to tikrai užteko, garsas buvo aiškus. R2 taip pat turi ausinių lizdą su Dolby Audio. 

Tačiau radome ir pastabų. Vienas iš pagrindinių nusivylimų – tai „Wi-Fi“ ryšys. Alcatel 1X ir Moto E5 Play palaiko Wi-Fi 2,4 GHz ir 5 GHz, o Visible R2 palaiko tik pirmąjį. Tai reiškia, kad telefonas turėtų gauti gerą diapazoną, bet lėčiau nei tai gauna konkurentai. Be to, yra įmontuotas Bluetooth 4.2, tačiau NFC nėra skirtas kontaktų mokėjimams, ir tai nenuostabu, žinant jo kainą. 

Aparatūra ir našumas.

Visible R2 aprūpintas Qualcomm Snapdragon 425 procesoriumi. Turi 2 GB RAM ir 16 GB atminties. Sutikite, kad 5 GB atminties bus greitai išnaudoti. Užteks atsiųsti kelias programas ir išsaugoti keletą nuotraukų. Laimei yra galimybė pridėti iki 2TB išorinės atminties per microSD lizdą.

 R2 puikiai tinka, norint atlikti tokias paprastas užduotis, kaip naršymą internete ar socialinėse tinkluose ir žiūrėti vaizdo transliacijas. Nors programėlės atsidaro gana lėtai, tai nėra didelis trukumas. Ir, nors R2 tikrai nėra rimtas telefonas, skirtas žaidimams, jis priima pagrindinius, tokius kaip „Candy Crush“ arba „Bejeweled“. Testavimo metu mes netgi sugebėjome žaisti aštuonias valandas, bet atsisiuntimas užtruko gana ilgai, o žaidimo trukmė greitai išnaudojo baterijos tarnavimo laiką. Per valandą trunkančią žaidimų sesiją R2 baterija sumažėjo 22 proc.

Peržiūrėkite, kaip mes testuojame telefonus. 

GeekBench 4.0 – tai bandymų rinkinys, kuris imituoja tipišką kasdienį naudojimą ir suteikia vieno ir kelių branduolių procesoriaus rezultatą. Pažymėjome, kad R2 gerai atliko pradinio lygio telefono testą: surinko 677 taškus už single-core ir ir 1859 už multi-core. Tai stebėtinai geriau nei „Alcatel 1X“ (579/1459) ir beveik identiška „Moto E5 Play“ (677, 1,878). Turėkite omenyje, kad lyginamoji analizė paprasčiausiai suteikia mums objektyvų būdą palyginti panašius įrenginius ir nebūtinai prognozuoja, kaip telefonas gerai veiks kasdien. 

Visible R2

R2 yra maloni staigmena naudotojams, norintiems naudotis pakankamai funkcionaliu modeliu, bet galintiems skirti tam pakankamai nedidelę pinigų sumą. Per mūsų vykdomą akumuliatoriaus išsikrovimo testą, akumuliatorius, kurio talpa 3200 mAh, išsikrovė po 7 valandų ir 52 minutes. Testo metu buvo transliuojamas vaizdo įrašas per Wi-Fi ir naudojamas pilnas ekrano ryškumas. Rezultatas pasirodė daug geresnis nei Alcatel 1X už panašią kainą (4 valandos ir 8 minutės), bet daug blogesnis nei Moto E5 Play su masyviu 4000 mAh akumuliatoriumi (12+ valandų). Noriu paminėti, kad akumuliatorius išsikrauna pakankamai lėtai, ypač kai yra nenaudojamas. Pavyzdžiui, vieną vakarą mes palikome biure R2 su keturiais procentais akumuliatoriaus tarnavimo laiku, kitą rytą grįžome ir radome jį su dviem procentais. Taigi, turėdami daugiau konservatyvių nustatymų ir vidutinį naudojimo lygį, naudotojai neturėtų susidurti su išsikraunančio telefono problema net visą dieną.

Fotoaparato kameros. 

Kaip ir dauguma biudžetinių telefonų, R2 turi gana paprastas fotoaparato kameras. Telefono galinėje dalyje yra vienas 13MP jutiklis su f / 2.0 diafragma. Priekinė kamera turi 5 megapikselių dažnį ir f / 2,2 diafragmą. Mūsų nuotraukose, darytose dienos šviesoje, pirmtako objektai išėjo aiškūs, o fone pastebėjome nedidelį detalių praradimą. Spalvos – pakankamai tikslios, nuotraukos atrodo natūraliai, yra neperpildytos. Pastebėjome, kad galima fotografuoti, esant neryškiam apšvietimui, bet kokybė puiki jau nebus. Tai gali būti svarbu profesionalams, o mėgėjai – fotografai vargu ar kreips į tai dėmesį. Panaši istorija ir su „selfie“ kamera. Mūsų nuotraukos buvo atliktos dienos šviesoje. Pavyko priimtinai, nors fone esančių objektų aplinkoje pastebėjome smulkių detalių praradimą, nuotraukos – neryškios. Išvada: esant silpnam apšvietimui, fotoaparato kameros veikia tikrai nepakankamai gerai. 

Programinė įranga.

R2 telefonas yra siūlomas su pasenusia Android 8.1 Oreo. Dažniausiai tai yra standartinė Android operacinė sistema, nors ir yra keletas papildomų našumo programų, kurios užima vertingą erdvę ir negali būti pašalintos. Visible programa taip pat yra įdiegta sistemoje, leidžia apmokėti sąskaitas, peržiūrėti naudojimo duomenis ir informaciją, kai ateina laikas atnaujinimui. 

Mažai tikėtina, kad R2 kada nors pamatys Android 9.0 Pie atnaujinimą, jau nekalbant apie būsimą Android Q.  Tačiau Android 8.1 versija veikė gerai ir net viršijo kai kuriuos senesnius pradinio lygio telefonų, kurie vis dar yra su Android 7.1, galimybes. 

Išvados.

Per pastaruosius kelerius metus biudžetinių telefonų kainos palaipsniui didėjo. Tampa vis sunkiau rasti išmanųjį telefoną, kainuojanti mažiau nei 100 JAV dolerių. Šiuo metu yra du pagrindiniai pretendentai: Alcatel 1X ir Moto E5. 

2018 metais Verizon pristatė Visible – pirmąjį skaitmeninį operatorių (abonementu pagrindu), nepriklausantį MVNO. Kompanija startavo lėtai, kviesdama į tinklą iPhone naudotojus ir 2018 metų pabaigoje atsidarė plačiajai visuomenei. Netrukus po to ji paskelbė, kad pradės palaikyti Android telefonus. Palyginus su jais, Visible R2, beveik visais atžvilgiais, yra geresnis nei 1X, tačiau, jei domina galingesnis akumuliatorius ar programinės įrangos atnaujinimai, labiau tiktu Moto E5 Play. Ir jei esate pasiruošę investuoti į kažką, kas galės tarnauti šiek tiek ilgiau, Moto G7 Play yra geriausias pasirinkimas (turi didesnį ekraną, daug galingesnį procesorių ir pakankamai ilgai veikiantį akumuliatorių). 

Kas yra Visible?

Sunku lyginti Visible su kitais operatoriais. Labiau panašus į Hulu arba Spotify operatorius dėl to, kad jis pagrįstas prenumerata ir veikia tik per jo taikomą programą arba svetainę. Jūs užsakote paslaugą, gaunate techninę pagalbą, perkate naują telefoną ir matote atsiskaitymų informaciją. Ir, skirtingai nei MVNO, Google Fi yra artimiausias pavyzdys, Visible tik siūlo vienintelį planą su neribotais skambučiais, žinutėmis ir duomenų kiekiu (iki 5 Mbps), už bendrą 40 JAV dolerių mokestį.