Geresni telefonai veikia geriau

Naujienos

Išskiriamos trys skirtingos mobiliųjų telefonų naudojimo patirties klasės, ir jos, dažniausiai, remiasi į ekrano dydį:

  1. Funkciniai telefonai (įprasti mobilieji telefonai) su mažu ekranu ir mygtukine klaviatūra. Šie įrenginiai sudaro didžiąją rinkos dalį (bent 85% pagal skirtingus statistinius duomenis).
  2. Išmanieji telefonai, įvairių formų, paprastai su vidutinio dydžio ekranu ir pilna „A-Z“ klaviatūra.
  3. Telefonai su liečiamais ekranais (pvz., „iPhone“) su beveik įrenginio dydžio ekranu ir tikra GUI, valdoma tiesioginio lietimo ir gestų pagalba.

Nenuostabu, kad kuo didesni telefonų ekranai, tuo patogesnis jų naudojimas, ypač naršant internete. Vidutiniai sėkmės rodikliai tokie:

Funkciniai telefonai 38%
Išmanieji telefonai 55%
Telefonai su liečiamais ekranais 75%

Atsižvelgiant į šiuos skaičius patarimas vartotojui labai paprastas: pirkite telefoną su liečiamu ekranu, jei naršymas interneto svetainėse Jums yra svarbus.

Duoti patarimą interneto vadybininkams daug sunkiau. Turint omenyje nepatogių funkcinių telefonų naudojimą, ar Jūs galėtumėte juos palaikyti? Kaip alternatyva, ar Jūs galėtumėte susikoncentruoti ties išmaniųjų telefonų ir telefonų su liečiamais ekranais naudotojais, kurie naudoja Jūsų tinklapį? Sutelkti dėmesį į išmanųjį telefoną ir telefono naudotojus, kurie dažniau naudojasi Jūsų svetaine? Tam nėra vienintelio atsakymo.

Paslaugoms, kurios puikiai tinka mobiliajam naudojimui – pvz., naujienos ar socialiniai tinklai – turi būti sukurta speciali svetainė, skirta mobiliesiems telefonams ir optimizuota aukštesnės klasės telefonams. Dauguma kitų svetainių gali labiau koncentruoti savo investicijas į vieną mobiliąją svetainę, optimizuotą išmaniesiems telefonams ir liečiamųjų ekranų telefonams. Galiausiai, jei sutelkiate dėmesį į sudėtingas transakcijas ar nuodugnų turinį, tikriausiai turėsite per mažai mobiliųjų naudotojų, kad būtų pateisintas atskiros svetainės kūrimas.

SAMSUNG IŠMANUS TELEFONAI

Galite pasidalinti mūsų strapsniu!
Taip pat skaitykite

Palikite atsiliepimą

avatar
  Prenumeruoti  
Notify of

Galite pasidalinti mūsų strapsniu!