Pagrindinės mobiliosios problemos

Naujienos

Mobiliųjų telefonų vartotojai susiduria su keturiomis pagrindinėmis naudojimo problemomis:

Maži ekranai Kad kažkas būtų mobilus, tai turi būti lengvai transportuojamas ir nedidelių išmatavimų daiktas. Maži ekranai reiškia mažiau matomų opcijų tam tikru momentu, tuo pat metu reikalaudami, kad vartotojai pasikliautų savo trumpalaike atmintimi, kad galėtų suprasti internetinės informacijos erdvę. Dėl to beveik visos sąveikos tampa sunkesnėmis. Taip pat sunku rasti vietos keliems langams ar kitiems sąsajos sprendimams, kurie palaiko pažangius veiksmus, pvz., lyginamiesiems produktų tyrimams.

Nepatogi įvestis ypač teksto rinkimas. Sunku valdyti GUI valdiklius be pelytės: meniu, mygtukai, hiperteksto nuorodos ir slinkimas veikia ilgiau ir yra labiau linkę į klaidas, nesvarbu, ar jie liečiami, ar manipuliuojami „teensy trackball“. Teksto įvedimas yra ypač lėtas ir pripildytas klaidų, net ir įrenginiuose, turinčiuose specialias mini klaviatūras.

Atsisiuntimų vėlavimas Kito ekrano gavimas užtrunka amžinybę  – dažnai ilgiau, nei turi būti užmezgant ryšį, net ir tuo atveju, kai naudojamasi 3G paslauga.

Netinkamai sukurtos svetainės Kadangi svetainės paprastai yra optimizuotos darbalaukio naudojimui, jos nesilaiko gairių, būtinų norint naudotis mobiliuoju ryšiu.

Pirmosios dvi problemos atrodo esminės. Taip, tokios problemos veikia naujesnius telefonus mažiau nei senesnius (kaip aptariama žemiau), tačiau vis tiek: mobilieji įrenginiai niekada nebus aprūpinti tokiais dideliais ekranais ir gerais įvesties įrenginiais, kaip šiuolaikiniai kompiuteriai.

Tikimasi, kad ateityje mobiliojo ryšio problemos sumažės, tačiau prireiks daug metų, kol mobilusis ryšys bus toks pat greitas, kaip ir kabelinis – jau nekalbant apie spartųjį plačiajuostį ryšį, kurį užtikrina laidų tobulinimas.

Mobiliųjų telefonų ekranai niekada netaps tokie pat, kaip kompiuterių darbalaukiai, todėl mes tikimės, kad interneto svetainės pasikeis tam, kad būtų patogiau jomis naudotis mobiliuosiuose telefonuose.

Galite pasidalinti mūsų strapsniu!
Taip pat skaitykite

Palikite atsiliepimą

avatar
  Prenumeruoti  
Notify of

Galite pasidalinti mūsų strapsniu!